Dikey Perde Kartal

Dikey Perde Kartal

Dikey Perde Kartal

Yoğun güneş ışığı alan pencerelerde ısı ve ışık kontrolü sağlamak için yaygın bir şekilde dikey perde kartal kullanılmaktadır. Dikey perde modelleri pencereleri şık ve dekoratif gösterirken enerji tasarrufa da sağlamaktadır. Hem tül hem perde ihtiyacını karşılaması dikey perde tercih nedenlerinden bir tanesidir.  Ayrıca ekonomik olması da avantaj sağlamaktadır.

dikey perde kartal

dikey perde kartal

Kartal dikey perde modelleri ahşap, pvc, polyester malzemelerden yapılmaktadır. Ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarda güzel görüntüsü, kolay temizlenmesi nedeniyle de tercih edilmektedir. Dikey perdeler malzemenin şeritler halinde kesilip dikey olarak yan yana birleştirilmesiyle hazırlanmaktadır. Zengin renk çeşitleri ve modelleri,  klasik veya modern dekore edilmiş tüm alanlara uyum sağlamaktadır. Dikey perde tercih etme nedenlerinden bir tanesi de pratik kullanımıdır. Perde mekanizmasıyla açılıp kapanan perdeler ip veya zincirin tek bir hareketiyle çalışmakta istenen miktarda ışığın ortama alınmasını sağlamaktadır.

Tüm pencere ölçülerine uygun dikey perde kartal hazırlayan mağazamız da kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik ile müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Pencerelerin boyutuna, alanın büyüklüğüne göre farklı kalınlıkta şerit kullanmakta, şık mekanlar oluşturmaktadır. Perde mekanizması raylı sistemdir ve dikey şeritler ray üzerinde hareket etmektedir. Şeritler 180 derece sağa ve sola hareket etmektedir.

Ev ortamında polyester kumaş dikey perdeler estetik görünüm sunmakta, zengin renk seçeneğiyle özellikli alanlar yaratmaktadır. Kartal perde ofislerde kullanılacak dikey perdelere müşteri isteğine göre dikey şeritler üzerine logo, resim gibi digital baskılar yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir