Jaluzi Perde Kartal

Jaluzi Perde Kartal

Jaluzi Perde Kartal

Jaluzi perde 1970 yılından beri kullanılmakta ve kullanımı giderek kullanımı yaygınlaşmaktadır. Özellikle yogun güneş ışığı ve ısısı alan pencereler için ideal perde çeşididir. Jaluzi perdeler sayesinde ısı ve ışık kontrol edilmekte ve istenen miktar kadar ısı ve ışık mekana alınmaktadır. Aynı zamanda enerji tasarrufu gerçekleşmektedir. Kışın soğuk havanın, yazın sıcak havanın girişini engellemektedir. Ofis, iş yeri, evlerde kullanılan perdeler hem tül, hem perde, hem güneşlik işlevi gerçekleştirmektedir. jaluzi perde fiyatları açısından da ekonomiktir.

jaluzi perde kartal

jaluzi perde kartal

Ahşap, pvc, aliminyum jaluzi perde kartal çeşitleri bulunmaktadır. Jaluzi perde yapımında kullanılacak ahşap, pvc veya aliminyum şeritler halinde kesilerek ip merdiven gibi yanyana dizilmesiyle oluşan perdeler uzun ömürlü olup yıllarca kullanılmaktadır. Mekanizmalı perdeler olup ip veya zincir yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Perdeyi oluşturan şeritler hareket ederek tam kapalı veya yarı açık konuma getirilmekte, istendiğinde pencere tamamen açılabilmektedir. Perde tam açılırken perdeyi oluşturan şeritler rolo haline gelerek perde kasasında toplanmaktadır. Estetik görünümlü kapalı perde kasaları kullanılmaktadır. Jaluzi perde fiyatları jaluzi çeşidine göre, ebatlarına göre farklılık göstermektedir.

Kartal perde mağazasında zengin renk çeşitleri, model seçenekleri ve jaluzi çeşitleriyle müşteri beğenisine sunulmaktadır. Evlerde genellikle mobilya renklerine uygun ahşap jaluzi perdeler tercih edilmektedir. Ahşaptan yapılan perdeler bulundukları ortama doğal bir görünüm vermekte, şık ve etkileyici mekan yaratmaktadır. Kartal perde mağazalarında tüm pencere boyutlarına göre jaluzi perdeler hazırlanmakta, teknik ekip tarafından ücretsiz keşif ve ölçülendirme çalışması yapılmaktadır. Jaluzi perde fiyatları Kartal perde mağazalarında her bütçeye uygun perde seçenekleri sunulmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir