Stor Perde Kartal

Stor Perde Kartal

Stor Perde Kartal

Stor perde yoğun ısı ve ışık alan pencerelerde uzun yıllardır tercih edilen dekoratif perdelerdir. Ev, ofis, iş yeri, hastene, okul, restoran, kafe, otel, motel gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Stor perdeler şık görünüşü, ısı ve ışık kontrolü sağlaması, kolay temizlenmesi, pratik bir şekilde açılıp kapanması gibi birçok nedenden dolayı tercih edilmektedir. Her zevke hitap eden stor perde modelleri, zengin renk ve desen seçeneği vardır.

stor perde kartal

stor perde kartal

Kartal stor perde müşteri ihtiyaç ve zevkine uygun stor perde tasarımları hazırlamakta, perde kullanılacak alanda ücretsiz keşif ve ölçülendirme çalışması yapmakta, söz verdiği tarihte hazırlamış olduğu perdelerin montajını gerçekleştirmektedir. % 100 kaliteli polyester kumaştan hazırlanan perdelerin farklı modelleri ve desen seçeneği bulunmaktadır. Tüm renkler ve renklerin açık ve koyu tonlarında perdeler bulunmaktadır. Kabartma desenli, renkli baskı desenli, düz stor perde modelleri vardır. Etek uçları yarım daire, zikzak gibi geometrik olan, etek uçlarında su taşı, pul boncuk olan modellerde bulunmaktadır.

Kartal Stor perdeler ısı ve ışık kontrolü sağlamakta, bulunulan ortama istenen kadar güneş ışığı ve ısısı alınmakta, bu özelliği nedeniyle enerji tasarrufu sağlamaktadır. Evlerin yatak odası, salon, çocuk odası gibi tüm bölümlerinde kullanılan stor perdeler perde mekanizması ile kullanılmakta, mekanizma tavana, pencere içi veya pencere üstüne konte edilebilmektedir. Açık ve kapalı dekoratif perde kasası bulunmaktadır. Mekanizmanın kenarında monteli ip veya zincir yer almakta, ip veya zincirin aşağı doğru çekilmesi ile perde açma kapama işlemi gerçekleştirilmektedir. Stor perde kartal  her pencere boyutuna yapılabilmekte, geniş alanlarda istendiği takdirde motorlu perde mekanizması kullanılmakta ve perdeer hızlı bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Stor perdeler enerji tasarrufu sağlaması nedeniyle ekonomik perdeler arasında yer almaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir