Zebra Perde Kartal

Zebra Perde Kartal

Zebra Perde Kartal

Zebra perde kartal  modelleri ile ev, ofis, iş yeri gibi tüm mekanların pencerelerinde eşsiz bir görüntü yaratmaktadır. Polyester kumaş ve tül kumaştan hazırlanan perdeler enine şeritler halinde birleştirilmekte ve tül ve perde işlevini gerçekleştirmektedir. Pencereli zarif ve dekoratif göstermektedir. Farklı renk ve desenlerde olan perdeler tüm dekorasyonlara uyum sağlamakta, özel mekanlar oluşturmaktadır.

zebra perde kartal

zebra perde kartal

Kartal  zebra perde modelleri düz renkli, desenli renkli, kabartma desenli, özel digital baskı desenli, plise şeklinde zengin seçeneklerle sunulmaktadır. Kaliteli, nem almayan, polyester ve kaliteli tüm kumaşlardan hazırlanan perdeler evlerin tüm odalarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Cıvıl cıvıl desenleriyle dikkat salona, çocuk odasına, yatak odasına ferahlık katmakta, bulunduğu alanı geniş ve dekoratif göstermektedir. Onlarca renk ve desen arasından birbirine uyumlu polyester ve tül kumaşlar seçilerek günün moda denk ve çizgilerine göre tasarlanmaktadır. İsteyen müşterilerimiz kendileri renk ve desen kombinasyonu yapmakta ve istenilen şekilde hazırlanmaktadır.

Zebra perde kartal modelleri klasik veya modern dekore edilmiş tüm alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Düz ve desenli olarak tül ve polyester kumaşlar zengin renk ve desen seçenekleriyle kullanılacağı ortamın mobilya rengine,klasik veya modern tarzına uyum sağlamaktadır.Zebra perdeler salon, çocuk odası, mutfak, yatak odası gibi tüm alanlarda kullanılmaktadır.  Her mekana uygun şık perdelerin  farklı modelleri bulunmaktadır.

Kaliteli, neme dayanıklı kumaşlardan hazırlanan perdeler sağlam ve dayanıklı, estetik görünümlü mekanizmalara monte edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir