Başlangıç / Hakkımızda

Hakkımızda

Kartal Perde olarak sektördeki eksikleri tespit eden, müşteri taleplerini her zaman en üst seviyede tutan, yenilenen ve değişen moda endüstrisine ayak uydurarak kendini geliştiren bir firma olmanın yanı sıra aynı zamanda önümüze koyduğumuz hedefler ile de emin adımlarla ilerlemekteyiz. Hedeflere ulaşırken kullanacağımız araç ve politikalardan taviz vermeden her zaman en kalitelisi, en uygun fiyatlısı ve en güzelini sizlere sunmanın verdiği kıvanç ile işimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

– Müşteri memnuniyetini değerlendirerek her alışverişte bir öncekinden daha yüksek bir başarı sağlamak.

– Talep edilen her perde çeşidinin stoklarımızda bulunmasını sağlamak.

– Bünyemizdeki uzman teknik ekip ile özel müşteri talepleri için tasarımlar yapmak ve montaj konusunda teknik yeterliliğe sahip olmak.

-Sipariş alımı, hazırlanması ve sevkiyatı ile ilgili süreçleri takip edecek uzman bir müşteri destek hattına sahip olup işlerliğini ve sürekliliğini sağlanmak.

Vizyonumuz

– Gelişen moda ve teknolojiyi perde modelleri üzerine uyarlamak ve piyasadaki alternatif modellerin uygulamalarını bünyemize entegre etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek.

– Müşterilerden alınan geri dönüşlerin değerlendirmesinin yapılarak kendi içimizde gerekli önlem ve iyileştirmeleri rutin çalışmalarımıza dahil etmek.

– Görseller ile desteklenen web sitemizde satış aşamasında gerekli olabilecek her türlü bilgiyi müşterilerimize sunarak kolay alışverişe imkan verecek düzenlemeleri yapmak.

– Her zaman daha iyiyi, daha güzeli ve daha kalitelisini hedefleyen üretim ekibimizin motivasyonunu sağlayarak standart bir kalite değeri yakalamak.

 

BİZE ULAŞIN