Jaluzi Perde

Jaluzi perde 1970 yılından beri kullanılmakta ve kullanımı giderek kullanımı yaygınlaşmaktadır. Özellikle yogun güneş ışığı ve ısısı alan pencereler için ideal perde çeşididir. Jaluzi perdeler sayesinde ısı ve ışık kontrol edilmekte ve istenen miktar kadar ısı ve ışık mekana alınmaktadır. Aynı zamanda enerji tasarrufu gerçekleşmektedir. Kışın soğuk havanın, yazın sıcak havanın girişini engellemektedir. Ofis, iş yeri, evlerde kullanılan perdeler hem tül, hem perde, hem güneşlik işlevi gerçekleştirmektedir. jaluzi perde fiyatları açısından da ekonomiktir.

jaluzi perde

Ahşap, pvc, aliminyum jaluzi perde kartal çeşitleri bulunmaktadır. Jaluzi perde yapımında kullanılacak ahşap, pvc veya aliminyum şeritler halinde kesilerek ip merdiven gibi yanyana dizilmesiyle oluşan perdeler uzun ömürlü olup yıllarca kullanılmaktadır. Mekanizmalı perdeler olup ip veya zincir yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Perdeyi oluşturan şeritler hareket ederek tam kapalı veya yarı açık konuma getirilmekte, istendiğinde pencere tamamen açılabilmektedir. Perde tam açılırken perdeyi oluşturan şeritler rolo haline gelerek perde kasasında toplanmaktadır. Estetik görünümlü kapalı perde kasaları kullanılmaktadır. Jaluzi perde fiyatları jaluzi çeşidine göre, ebatlarına göre farklılık göstermektedir.

Jaluzi Perde Nerelerde Kullanılır 

 

Kumaş perdelere nazaran, kullanımı, temizliği ve estetiği daha fazla olan yeni nesil perdeler, daha fazla ilgi görmeye başladı. Temizliği iki veya üç yılda bir yapılan bu perdeler, kumaş perdelere nazaran uzun süre temiz kalmaktadır. Bunun nedeni ise perdenin üzerindeki kaplamadır. Üzerindeki özel kaplama, kiri tamamen ortadan kaldırmaktadır. Jaluzi perde seçenekleri kategorisinde, pvc ve ahşap seçenekler, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mekanizma, yan kısımdaki ip sayesinde kolaylıkla açılabilmektedir. Jaluzi perde seçenekleri, mutfak, banyo, salon ve benzeri bir çok odanın görünüşünü mükemmel hale getiren ürünlerdir.

 

 Perdenin Yeni Adı İle Tanışın

 

Etkili kullanım özelliklerine sahip bu perdeler, eski kumaş perdelerine göre, daha fazla desen özelliğine sahiptir. Osmanlı deseni, tablolar, resimler, geometrik şekiller, ahşap tasarım şekilleri, bu kategoride çözüm meydana getirmektedir. Jaluzi perde ürün seçenekleri kategorisindeki bir birinden şık ve zarif perde seçenekleri, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kullanışlı, pratik ve etkili perde modellerini bir araya getiren bu ürün seçenekleri, her zaman için yenilenmeye devam etmektedir. Evini yenileyenler, yeni mobilya alanlar ve modern bir tarz oluşturmaya çalışanlar, bu ürünlerin çeşitlerini değerlendirmelidir. Renk, desen ve diğer seçenekler bakımından oldukça zengindir. Pahalı ve masraflı olmayan fiyat seçenekleri, perde anlayışınızı değiştirecektir.

 

İstediğiniz Ürünü Seçebilirsiniz

 

Modern mobilyaların en önemli aksesuarlarından olan bu tasarımlar, özellikle ofis gibi kalabalığın çok olduğu yerlerde uzun süre kullanım özelliklerine sahiptir. Toz tutmayan bu tasarımlar, kolay kullanım özelliğine sahiptir. Etkili pratik ve birinci sınıf özelliğe sahip Jaluzi perde seçenekleri, duvarın ve pencerenin yapısal özelliği ile birebir uyumludur. Ütü, çamaşır makinesi, düğme takma v b. problemlerle karşılaşmayan bu ürünlerde, dayanıklılık oldukça iyidir. Yeni tasarımlar, yeni renkler ve yeni modeller, online kategoride değerlendirilmektedir. İnternet kategorisinde satın alma kolaylığı sunan bu tasarımları satın almak şimdi çok daha kolay. Özellikle sipariş kategorisinde en çok tercih edilen seçeneklerdir. Binlerce ürünü online kategoride tek tek incelemek suretiyle satın alabilirsiniz. Anında sipariş imkanlarıyla, istediğiniz ürünü en kısa zamanda elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Balon Perde Modelleri

Balon perde  modelleri son zamanlarda evlerde en çok kullanılan ve kadınlar tarafından en çok beğenilen, …

BİZE ULAŞIN