Zebra Perde

zebra perde

Zebra perde modelleri ile ev, ofis, iş yeri gibi tüm mekanların pencerelerinde eşsiz bir görüntü yaratmaktadır.Polyester kumaş ve tül kumaştan hazırlanan perdeler enine şeritler halinde birleştirilmekte ve tül ve perde işlevini gerçekleştirmektedir. Pencereli zarif ve dekoratif göstermektedir. Farklı renk ve desenlerde olan perdeler tüm dekorasyonlara uyum sağlamakta, özel mekanlar oluşturmaktadır.

zebra perde kartal

Perde satın almadan önce, bu kategoride yeni bir imaj meydana getiren zebra perde seçenekleri, istediğiniz kaliteli çözümleri bir araya getirmektedir. Perdenin yeni adı olan bu ürünler, perde dünyasının en çok tercih edilen ürün seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır ve diğer perdelere nazaran montajı çok pratiktir. Montajı kolay olan ve kullanımı pratik özelliklere sahip bu ürünlerde, renk, desen ve resim seçenekleri bir arada sunulmaktadır. Etkili kullanım seçeneklerine sahip bu ürünlerde, aradığınız bütün seçenekler bir araya getirilmiştir.düz renkli, desenli renkli, kabartma desenli, özel digital baskı desenli, plise şeklinde zengin seçeneklerle sunulmaktadır. Kaliteli, nem almayan, polyester ve kaliteli tüm kumaşlardan hazırlanan perdeler evlerin tüm odalarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Cıvıl cıvıl desenleriyle dikkat salona, çocuk odasına, yatak odasına ferahlık katmakta, bulunduğu alanı geniş ve dekoratif göstermektedir. Onlarca renk ve desen arasından birbirine uyumlu polyester ve tül kumaşlar seçilerek günün moda denk ve çizgilerine göre tasarlanmaktadır. İsteyen müşterilerimiz kendileri renk ve desen kombinasyonu yapmakta ve istenilen şekilde hazırlanmaktadır.

 

 Her Mekan İçin Farklı Modeller Bir Arada

 

Mutfak, yatak odası, yemek odası, salon ve özel oda gibi bir çok kategoride tercih edilen dekor çalışmalarında, bu mekanlara özel zebra perde seçenekleri tercih edilmektedir. Her mekan için özel imalat kategorisinde tercih edilen bu perdeler, özel kaplamalı yapısı sayesinde sürekli temiz kalmaktadır. İki veya üç yılda bir temizlenen bu perde seçenekleri, sabunlu su ve süngerle kolaylıkla temizlenmektedir. Perde satın alma kategorisinde, mekan yenileme işlemlerinde, bu perdeler tercih edilmektedir. Elektrik, sabun, su ve zaman kategorisinde oldukça tasarruflu olan bu perdeler, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Resim, desen ve renk seçenekleri, her mekan için farklı özelliklere sahiptir. Zebra perde modelleri klasik veya modern dekore edilmiş tüm alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Düz ve desenli olarak tül ve polyester kumaşlar zengin renk ve desen seçenekleriyle kullanılacağı ortamın mobilya rengine,klasik veya modern tarzına uyum sağlamaktadır.Zebra perdeler salon, çocuk odası, mutfak, yatak odası gibi tüm alanlarda kullanılmaktadır.  Her mekana uygun şık perdelerin  farklı modelleri bulunmaktadır.Kaliteli, neme dayanıklı kumaşlardan hazırlanan perdeler sağlam ve dayanıklı, estetik görünümlü mekanizmalara monte edilmektedir.

 

 Kullanım Özellikleri

zebra perde

Mağaza mağaza gezmeden, istediğiniz perdeyi, istediğiniz fiyata kolaylıkla bulabilirsiniz. Pratik, etkili ve kullanışlı olan bu perdeleri, renk ve desen özelliklerini tek tek değerlendirerek satın alabilirsiniz. Fiyat ve desen seçeneğine göre, istediğiniz kaliteli perde ürünlerini, adresinize sipariş edebilirsiniz. Online kategoride, yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde değerlendirebilirsiniz. Zebra perde seçeneklerinin yeni ve etkili model seçenekleri, her yıl yenilenmektedir. Kolay temizlenen ve yıllarca renk özelliğini koruyan bu ürünlerde, aradığınız bütün ürün seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Modern mobilya tasarım seçeneklerinin perde kategorisinde yer alan bu seçenekler, modern tarz özelliğine sahip ev tasarımlarıyla oldukça uyumludur. Geometrik çizgiler, özel resimli desen özellikleri ve göz alıcı renkler, bu kategoride her zaman için tercih edilmektedir. Kullanım özellikleri çok pratik olan zebra perde ürünleri, güncellenen renkler oldukça fazladır. Bütün mekanlar için en iyi ürün tercihleri, kullanılacak mekanın özelliğine göre üretilmektedir.

 

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Yalı Mahallesi Perde Çalışması

Perde, son zamanlarda yenileniyor olan dünyasıyla, birçok değişik sektörün gelişmesine yönelik ayak uydurmaktadır. Yalı mahallesi …

BİZE ULAŞIN