Tül Perde

Tül Perde güneş ışığının en iyi şekilde filtrelenmesine olanak tanıyarak istenilen aydınlatma ortamının oluşturulmasına yardımcı olan en önemli ürünlerin başında perdeler gelmektedir.Kullanılacak alana göre birbirinden değişik renk ve desende özelliklere sahip olan bu ürünler, bulunulan mekanların şık ve modern görünümler oluşturmasına katkıda bulunmaktadır.

tül perde kartal

Yüzlerce Tül Perde Çeşitleri

 

Evinde veya ofisinde dekoratif değişiklikler yapmayı düşünenler için ihtiyaç duyulan tüm perde çeşitlerinin kolaylıkla temin edilebildiği kartal perde,  geniş ürün kategorisini ayağınıza getirmektedir. Karartma, jaluzi, bambu, jakarlı, pliseli, nakışlı ve simli zebra perde modelleri beyaz, bej, gri, füme, açık mavi, açık yeşil, ekru, pembe, sarı gibi çok çeşitli renk kategorilerinde bulunmaktadır. Bunlara ek olarak stor perde modelleri olan simli, tül perde , sun screen, düz, fon, Japon, ahşap rustik, değişik motiflere sahip desenli, çiçek, figür, karakter, puantiyeli, kareli, altıgen gibi farklı geometrik şekillerde baskılı olmak üzere yer almaktadır. Ayrıca bulunulan mekandaki eşyalar ile son derece uyumlu yapıları sayesinde de bütünlük oluşturan bu ürünler, oldukça sağlam ve dayanıklı özelliklere sahiptir.

Her Alana Uygun Ölçüler

 

Yine tüm perde çeşitleri en şekilsiz iç mimari yapılara dahi kolaylıkla entegre edilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir. 100×200, 120×200, 200×200, 210×200, 70×260, 100×290 gibi istenilen ölçülerdedir. Perde tasarımlarını bünyesinde barındıran kartal  perde, kaliteli kumaş dokusuna sahip malzemelerden üretilmiş ürünleriyle uzun yıllar kullanıma olanak tanımaktadır. Hiçbir şekilde yanmayan ve su geçirmeyen ürünlerdir. Aynı zamanda leke ve toza karşı hassas durumda olduklarından kolaylıkla temizleme ve bakım işlemleri gerçekleştirilerek her zaman ışıltılı ve canlı kalmaları mümkündür. Tercihe göre otomatik veya manuel kullanım fonksiyonlarına sahip ürünlerin de yer aldığı firmamız, uzaktan kumandalı motorlu ve motorsuz perde çeşitlerini de kullanıcılara sunmaktadır.

 

En Uygun Fiyat Garantisi

Üstelik ürün teminin gerçekleştirilmesinin yanı sıra her türlü montaj, tamir ve tül perde bakım işlemlerinin de rahatlıkla yapılmaktadır. Kartal perde, profesyonel ekip arkadaşları, tam donanımlı araç gereç ve ekipmanları ile sizlere titiz bir işçilik sağlamaktadır. Ayrıca bütçelere en uygun fiyatlar ve indirimli kampanyaların yer aldığı firmamızda, ihtiyaç duyulan her an yanınızda olmaktadır. Hayal edilen zarif mekanların oluşturulmasına yardımcı olunmaktadır.

 

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Balon Perde Modelleri

Balon perde  modelleri son zamanlarda evlerde en çok kullanılan ve kadınlar tarafından en çok beğenilen, …

BİZE ULAŞIN