Stor Perde

Stor perde yoğun ısı ve ışık alan pencerelerde uzun yıllardır tercih edilen dekoratif perdelerdir. Ev, ofis, iş yeri, hastene, okul, restoran, kafe, otel, motel gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Stor perdeler şık görünüşü, ısı ve ışık kontrolü sağlaması, kolay temizlenmesi, pratik bir şekilde açılıp kapanması gibi birçok nedenden dolayı tercih edilmektedir. Her zevke hitap eden stor perde modelleri, zengin renk ve desen seçeneği vardır. Müşteri ihtiyaç ve zevkine uygun stor perde tasarımları hazırlamakta, perde kullanılacak alanda ücretsiz keşif ve ölçülendirme çalışması yapmakta, söz verdiği tarihte hazırlamış olduğu perdelerin montajını gerçekleştirmektedir.

kartal stor perde
stor perde

% 100 kaliteli polyester kumaştan hazırlanan perdelerin farklı modelleri ve desen seçeneği bulunmaktadır. Tüm renkler ve renklerin açık ve koyu tonlarında perdeler bulunmaktadır. Kabartma desenli, renkli baskı desenli, düz stor perde modelleri vardır. Etek uçları yarım daire, zikzak gibi geometrik olan, etek uçlarında su taşı, pul boncuk olan modellerde bulunmaktadır.

  Stor Perdelerin Özellikleri

Bu tür ürünler, kolay kullanılabilen, montajı son derece basit olan nitelikler sunmaktadır. Kolaylıkla takılabilmekte ve istenildiği zaman da aynı kolaylıkla çıkarılmaktadır. Ayrıca kiri ve lekeleri tutmama özelliğine sahiptir. Kirlendiği zaman diğer çeşitlerde olduğu gibi yıkanma ve ütülenme gibi zahmetleri içermediğinden, özellikle ofislerde kullanımı tercih edilmektedir. Basit bir toz alma ve silme işleminden sonra ilk günkü görünümüne geri dönen bu ürünler, uzun süre güneşe maruz kalsalar bile renklerinde herhangi bir solma oluşmamaktadır. Tüm bu özellikleriyle stor perde türleri son yıllarda oldukça yaygın halde kullanılmaya başlanmıştır.

 

stor perde kartal

Isı ve Işık Kontrolü

stor perdeStor perdeler ısı ve ışık kontrolü sağlamakta, bulunulan ortama istenen kadar güneş ışığı ve ısısı alınmakta, bu özelliği nedeniyle enerji tasarrufu sağlamaktadır. Evlerin yatak odası, salon, çocuk odası gibi tüm bölümlerinde kullanılan stor perdeler perde mekanizması ile kullanılmakta, mekanizma tavana, pencere içi veya pencere üstüne konte edilebilmektedir. Açık ve kapalı dekoratif perde kasası bulunmaktadır. Mekanizmanın kenarında monteli ip veya zincir yer almakta, ip veya zincirin aşağı doğru çekilmesi ile perde açma kapama işlemi gerçekleştirilmektedir. Stor perde   her pencere boyutuna yapılabilmekte, geniş alanlarda istendiği takdirde motorlu perde mekanizması kullanılmakta ve perdeer hızlı bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Stor perdeler enerji tasarrufu sağlaması nedeniyle ekonomik perdeler arasında yer almaktadır.

 

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Yalı Mahallesi Perde Çalışması

Perde, son zamanlarda yenileniyor olan dünyasıyla, birçok değişik sektörün gelişmesine yönelik ayak uydurmaktadır. Yalı mahallesi …

BİZE ULAŞIN