Başlangıç / Blog / Orhantepe Mahallesi Hizmeti

Orhantepe Mahallesi Hizmeti

Orhantepe Mahallesi Hizmeti

Perdeler, evin tamamlayıcı unsurlarıdır. Farklı tür ve desendeki kumaşlardan üretilen bu aksesuarlarda estetik görünümden çok daha fazlası vardır. Yaz kız enerji tasarrufu sağlamanızı sağlayan kumaşlar, pencereden sızan soğuk hava dalgasının kesilmesine, yaz aylarında da güneş ışığının fazla ısısının filtrelenmesine yardımcı olur.

Tül Perde

Tül seçimi her ne kadar kolay bir işmiş gibi görünse de fon ile oluşturacağı kontrast oldukça önemlidir. Fon ve tül birbirine uyumlu değilse, evin genelinde rahatsız edici bir hava oluşur. Bu nedenle tül perde rengi seçiminde fonun renginin baz alınması önemlidir. Tülün rengi koyu seçildiğinde fonun açık, açık seçildiğinde de fonun koyu renkli olması gerekir. Zıtlığın uyumu, her iki kumaşın yok olup gitmesinden ziyade renk ve desenlerini çarpıcı bir şekilde göstermesine yardımcı olur.

Zebra Stor Perde

Zebralar neredeyse tüm ev ve iş yerlerinde bulunur. Tek tek asılmaya gerek bırakmayan, özel bir sistem sayesinde tak çıkar özelliğine sahip olan zebra perde seçeneklerinin modelleri tek tiptir. Tül ve fondan oluşan şeritlerin alt alta dizilmesi ile oluşturulan stor perde çeşitleri farklı amaçlarla kullanılabilir. Sus tutmayan özellikleriyle banyolarda dahi rahatlıkla kullanılabilen bu türler, balkon camlarından oturma odalarına kadar evin pek çok farklı noktasında kullanıma açıktır.

Dikey Perde

Standart boyda veya özel kesim olarak üretilebilen dikey perde modelleri bulunduğu mekanı modernleştirir. Uzunlamasına kesilen iri şeritlerin birleşmesinden oluşan dikey modeller, farklı renklerdeki birçok kumaş parçasının birleştirilmesine de olanak tanır. Kullanıldığı mekanın havasını bir anda değiştiren dikey modeller daha çok modern mobilyalarla döşenmiş mekanlarda kullanılır. Orhantepe mahallesi bünyesinde hizmet veren firmamızda müşteri temsilcilerimiz renk ve model seçiminde kararsız kalan misafirlerine seçim konusunda yardımcı olur.

Jaluzi Perde

Genellikle tek bir modelden oluşan jaluzi perde modelleri, sağlamlıkları sayesinde birçok evin ve iş yerinin demirbaşıdır. Uzun yıllar kullanıma uygun olan bu model, kumaş ve ahşap gibi farklı araçlardan üretilebilir. Model olarak tek tip olsa da renk ve desen bakımından birçok çeşidi bulunan zebraların maliyeti de oldukça düşüktür ve kolay temizlenebilirliği sayesinde hijyeniktir.

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Petrol İş Mahallesi Perde Çalışması

Geleneksel perde kültürü ile günümüz çizgilerini birleştiren tasarımcılarınızın elinde ustalıkla işlenerek sizlerin hizmetine sunuluyor. Online …

BİZE ULAŞIN