Başlangıç / Perde Çeşitleri / En Son Çıkan Perde Modelleri

En Son Çıkan Perde Modelleri

Evlerimiz hepimizin yaşam alanıdır. Dekorasyonu, güzel ve ferah olması oldukça önem taşıyor. İçinde kendimizi mutlu hissetmemiz gayet önemli bir kavram. Çünkü hepimizin günlük yaşantısının çoğu evlerde geçiyor. Evlerin en güzel dekorasyon parçalarından birisi perdedir. Perdeler evlere şık ve ihtişamlı bir hava katmaktadır. Dekorasyon ve tamamlayıcı parça olma özelliği ile bayanların model ve renk seçiminde oldukça zorlandığı bir tekstil ürünüdür. Perdeler hem görsel hem ev ihtiyacı olarak kullanılmaktadır. En son çıkan perde modelleri genelde hayatı kolaylaştırmaya ve dekorasyona farklı bir hava katmaya yönelik olarak tasarlanmaktadır.

Perde Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Perde seçimi oldukça önemli bir konudur. Perdenin modeli, boyutu, şekli renk ve deseni, mekânın genişliği, mekânın renk ve tonu perde seçimi yaparken önemli konudur. Perde seçimi yaparken önem vermeniz gereken bazı hususlar vardır. Her perde her eve uyum sağlamayabilir. Bu yüzden perdenizi seçerken sizde bu hususları dikkate alırsanız, eviniz için oldukça hoş bir perde seçebilirsiniz.

• Mekânın genel havasına göre perde seçin.

• Eşyaların renk tonuna göre perde tonlaması yapın

• Dar mekânlarda düz modeller tercih edin

• Temizliği kolay ürünler seçin

Perde seçimi yaparken özellikle mekanın genişliği ve darlığını baz alarak perde seçin.

En Son Çıkan Perde Modelleri

Perdelerinizi seçmenizde yardımcı olacak hususları dikkate alırsanız şık perde seçimi yapabilirsiniz. Perdeler yapısı gereği oldukça fazla modeli vardır. Çünkü modanın gündeminde ne varsa onu kullanmak isteyebilirsiniz. Stor perdelerin ikili mekanizmalı olan modelleri oldukça ilgi görüyor. Hem sateni, hem tülü aynı stor üzerinde yer alıyor. Gayet şık ve gösterişlidir. En son çıkan perde modelleri arasında tül perdeler de yer almaktadır. Tül perdelerin Fransız tül perde modeli şuan en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca renkli tül perdeler de pencereleri süslüyor. Pudra pembesi, bebe mavisi, kırmızı gibi renkleri en çok tercih edilenler arasındadır. Sizde kendi ev dekorasyonunuza göre perde tercihlerinizi yapa bilir, evinizde en son modaya uyarak farlı tarzlar yaratabilirsiniz.

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Balon Perde Modelleri

Balon perde  modelleri son zamanlarda evlerde en çok kullanılan ve kadınlar tarafından en çok beğenilen, …

BİZE ULAŞIN