Başlangıç / Perde Çeşitleri / Yunus Mahallesi Perde Hizmeti

Yunus Mahallesi Perde Hizmeti

Kartal soğanlık perde modelleri

Yunus Mahallesi perde konusunda bireylere her konuda, her dizayn ve her ortam için ürünlerini oldukça kaliteli bir biçimde oluşturan konumların içerisinde bulunmaktadır. Herkesin arzu ettiği biçimde ve ürün çeşidine göre birçok perde bulunuyor. Ortam adına uygun ürünün seçilmesi oldukça önemlidir.

Tül Perde

Tül türü, herkesin arzu etmiş olduğu bir ürün çeşididir. Tül perdenin çok fazla tercih edilmesinin en önemli unsurları, ince yapısı, hafif bir kumaşa sahip olması ve temizliğidir. Her mekana ferah bir görünüm kazandıran ve her yere uygun olan bu ürün, evlerde ve otel gibi yerlerde daha fazla kullanılmaktadır.

Zebra Stor Perde

Stor türü, aşağı ve yukarı mekanizması ile hareket ettirilen bir üründür. Bu ürünün diğerlerinden farkı, özel kumaşlardan üretilmesidir. Özel kumaşlar ile üretilip alıcıya sunulan stor perde, hareket eden bir boru sistemine sahiptir. Aynı zamanda zebra perde stordan pek farklı olmayıp, desen farklılıkları ile göze çarpmaktadır.

Dikey Perde

Bu tür adına kullanış ve montajın oldukça kolay olduğunu söylemek mümkündür. Bu avantaja sahip olmasından ötürü dikey perde türü daha çok ofis mekanlarında kullanılmakta olan bir üründür. Temizlik ve kullanımın basit olması ile beraber işlevselliği de bir o kadar kolay ve kullanışlıdır. Düz renklerin kullanılmasıyla kuruluş logolarının işlenmesiyle popüler olan bu ürünün birden fazla özelliği bulunur. Ters yöne ve sağa sola şeklinde toplanarak, ortadan açılan özelliğinin bulunması perdenin seçilmesi adına fayda sağlamaktadır. Bu ürünün temizliği diğer perdelerden farklı olmamaktadır.

Jaluzi Perde

Belli bir mekanizmaya sahip olan jaluzi perde, son günlerde daha çok ev ortamında da kullanılmaya başlamıştır. Ofis mekanlarında kullanılması ile bilinen jaluzi, ev tasarımları ve ofis dizaynları için uygun biçimde tasarlanmaktadır. Özellikle ofis, ev gibi yerlerde kullanılan bu ürünün sistemi, ortam içerisinde ferahlık kazandırıyor. Renk, desen gibi detayların seçilmesi tamamı ile bireye kalmıştır. Duvar, tavan gibi yerlerde montajı yapılan bu çeşidin, kullanılacak olan camın ölçüsünün alınması gerekir. Bu biçimde ürünün daha güzel ve hoş durması sağlanacaktır. Jaluzi sisteminin temizlenmesi diğerlerinden farklı değildir. Bununla beraber oldukça kullanışlı bir üründür.

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Yalı Mahallesi Perde Çalışması

Perde, son zamanlarda yenileniyor olan dünyasıyla, birçok değişik sektörün gelişmesine yönelik ayak uydurmaktadır. Yalı mahallesi …

BİZE ULAŞIN