Başlangıç / Blog / Hürriyet Mahallesi Perde Hizmeti

Hürriyet Mahallesi Perde Hizmeti

Hürriyet Mahallesi Hizmeti

Sektöründe bir marka olan Armoni perde Hürriyet mahallesinde de en iyi hizmeti vermekte. Yeni model perdeleri ile, uygun fiyat sunarken kaliteden de ödün vermeyen Armoni, şık ve modern tasarımları ve uygulamaları ile tül perde, zebra/stor perde, jaluzi ve de dikey modelleriyle yaşamınıza şıklık sağlamaya devam etmektedir.

Tül perde

En ölçüsü genelde 300 cm olan bu model, kullanımının rahatlığı ve temizliğinin kolaylığı yönüyle çok sık tercih ediliyor. Tül perde rayı veya boru üzerine türlü çeşit pililerle de kullanılabilir. Ev dizaynına gayet uygun olan, her zevke göre imal edilen tül perdeler Armoni Hürriyet mahallesinde müşterilerini bekliyor. Renk renk ve desen desen birçok seçeneği bulunan tül perde modelleri evlere renk katıyor.

Stor/Zebra perde

Stor perde diye de anılan, stor modelden sonra üretilen zebra perde, tül perde görüntüsü vermek amacıyla da imal edilmiş çift katlı, kumaş ile tül şeklinde imal edilmekte olan perdelerdir. Bu model, stor perde yanında her zaman alternatif bir seçenek olmuştur. Zebra perdelerin temizliği duruma göre senede bir veyahut altı ay aralıklarla bir defa yapılabilmektedir. Stor perdenin, özel kumaş kullanılarak üzerinde ki boruya sarılmak suretiyle yukarı-aşağı şekilde çalışması, bu mekanizma yardımı ile sağlanır. Her ölçüye uygun kesilebilmekte ve her zevke uygun desen bulunmaktadır.

Jaluzi perde

Perde de çok fazla tercih edilen, mekanizmaya sahip olan perdeler arasında gelmektedir. Bu modeller daha fazla iş yerleri ve ofislerde tercih edilir, zarif bir görüntü veren, kullanım olarak da pratik olan perde sistemlerindendir. İsteğe uygun ölçüde hazırlanan, her renkte üretilebilen model, montajının gerçekleştirilmesiyle teslim edilmektedir. Jaluzi çeşitleri; ahşap, ısı cam arası ve alüminyum jaluzi olarak üçe ayrılmaktadır.

Dikey perde

Dikey perde pvc ve kumaştan üretilen ve içerisinde iki çeşide ayrılan bir modeldir. Standart şekilde üretilmekte olan; 89-127 en ölçülerine sahip ve iki ayrı seçenekli slat şeklinde imal edilmektedir. Dikey perdelerde iç ortamlarda yaratılmak istenilen tasarımı daha zengin ve şık bir hale getirir. Jaluzi sisteminde olduğu gibi 180 derecelik sağa sola hareket etme özelliğiyle kullanıldığı mekanın ısısından gün ışığı almasına kadar kontrol etme imkanı sağlar.

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Petrol İş Mahallesi Perde Çalışması

Geleneksel perde kültürü ile günümüz çizgilerini birleştiren tasarımcılarınızın elinde ustalıkla işlenerek sizlerin hizmetine sunuluyor. Online …

BİZE ULAŞIN