Başlangıç / Blog / Karlıktepe Mahallesi Perde Çalışması

Karlıktepe Mahallesi Perde Çalışması

Karlıktepe Mahallesi Perde Çalışması

Karlıktepe Mahallesi

Evlerin en önemli süsü perdeler artık renk renk, çeşit çeşit. Karlıktepe Mahallesi’nde hizmet veren Armoni Perde mağazasında her tür perdeye ulaşmak mümkün.

Perdesini yenilemek isteyen ya da ilk kez perde alışverişi yapacak olanlar Karlıktepe Mahallesi mağazasına uğrayabilir ve tüm evini istediğiniz model ile döşeyebilirsiniz. Perde alışverişi genelde kadınlar tarafından yapılan ve günlerce süren bir uğraş. Ancak bol çeşit ile alacağınız ürüne karar vermek oldukça kolay. Bir mağazada az ürün olduğunda hep başka yerlere gitme gereği duyan hanımlar, bol çeşit olan mağazaları her zaman daha fazla tercih etmektedir.

Tül Perde

Evinizde çok fazla eşya olmasından kaynaklı bir yoğunluk yaşıyorsanız tül perde ilk tercihiniz olmalı. Çünkü, bu modeller evi her zaman daha ferah göstermektedir. Nedeni de ince yapısıdır. Bu modellerin yan kalın perdelerle desteklenme şansı da vardır. Örneğin, beyaz bir tülün üzeri istenilen renkte yan kumaşlarla desteklenerek gayet havalı bir ortam sunulabilir.

Zebra Stor Perde

Son yılların trendi stor perde ile sade şık ortamlar oluşturmak mümkün. Yine sadeliği sevenlerin tercihi zebra perde olmakta. Net duruşu ile dikkat çeken bu modeller kıvrılan ya da yerlere inen perdeleri sevmeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Diğer modellere göre montajı da farklı olan bu modellerde firma tarafından destek sağlanmaktadır. Ucu taşlı veya sade olarak tercih edilen zebra perdeler, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen modeller arasında.

Dikey Perde

En yeni ve farklı perde sistemleri arasında yer alan dikey perde ile şık bir ortama kavuşabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği ile en çok tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Dikey modeli tek renk olarak tercih edebileceğiniz gibi geçişgenli renkte de tercih edebilirsiniz. Yere kadar uzanan bu modeller evlerin daha geniş görünmesini sağlamakta.

Jaluzi Perde

Evlerde ve ofislerde en çok tercih edilen jaluzi perde özellikle farklılığı sevenler için tasarlanmış modellerden. Bu modelde güneşin ortama ne kadar girebileceğine karar verebiliyoruz. Daha sade ve modern tarz da dizayn edilen evlerde tercih edilen jaluzi modeller, daha çok ofislerde tercih edilmektedir. Kartal perde modellerini yakından keşfetmek için sitemize tıklayınız.

Hakkında Kartal Perde

İlginizi Çekebilir

Perdelik Modelleri

Perdeler ev tekstil ürünlerinden çok kullanılan modellerdir. Hem ihtiyaç hem görsel olarak İnsanların tercih etmiş …

BİZE ULAŞIN